روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

اوقات شرعی

10 December 2019
سه شنبه 19 آذر 1398
12 ربیع‌الثانی 1441

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان رفسنجان به مناسبت هفته ناجا روز شنبه برگزار شد.

امام جمعه رفسنجان در این مراسم اظهار داشت: نیروی انتظامی و همه نیروهای نظامی کشور پای رکاب ولایت هستند و این یکی از خصایص نیروهای ما است.

حجت الاسلام عباس رمضانی پور بیان داشت: متاسفانه امروز مسئولین ما آمادگی را در برابر جنگ اقتصادی ایجاد نکردند، هشدارهای رهبر را جدی نگرفتند وقتی جنگ اقتصادی آغاز شد مسئولین ما نمی دانستند چکار کنند.

وی افزود: سوء مدیریت و عدم مدیریت در جامعه جار می زند باید در این زمینه تلاش کرد.

فرماندار رفسنجان نیز تأکید کرد: به حول و قوه الهی و با همت سربازان ولایت فقیه، 120 سالگی انقلاب را نیز جشن خواهیم گرفت و همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند ما آمریکائیها را در تحریمها شکست خواهیم داد و تحریمها را خواهیم شکست و پوزه آمریکا را به خاک خواهیم مالید. علیار اسکندری نسب با بیان اینکه دشمن وحدت، همراهی و تعامل ما را هدف قرار داده است، خاطرنشان کرد: دشمن خدشه به ستون خیمه انقلاب یعنی ولایت فقیه را هدف قرار داده که باید پشت سر امام و مقتدایمان بایستیم تا از این پیچ خطرناک عبور کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان نیز گفت: در متون دینی ما بر اجر و پاداش متولیان امنیت تاکید فراوان شده است، در تعالیم اسلامی اجر و پاداش حافظان امنیت مردم و چشمی که برای خدا به نگهبانی از مردم بیدار بماند تأکید شده و این اجر و مزد که برازنده حافظان و متولیان امنیت است ناشی از اهمیت امنیت در آموزه های دینی ما است.

سرهنگ نصرا... عباسی اظهار کرد: بیان داشت: از آنجا که امنیت از مهمترین و اساسی ترین نیازهای بشری و شرط یک زندگی سالم بشری است لذا خلق و ایجاد امنیت یک عمل مشترک دولتی و مردمی است و منحصر به یک دستگاه خاص نیست و همه دستگاهها در برقراری امنیت سهیم می باشند. فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان در ادامه با اشاره به عملکرد شش ماهه نخست امسال و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل گفت: در این مدت بهبود عبور و مرور و کاهش تلفات ناشی از تصادفات رانندگی را شاهد بودیم به نحوی که در تصادفات درون شهری 18 درصد کاهش فوتی و در تصادفات برون شهری 15 درصد کاهش قوتی داشتیم.

عباسی ادامه داد: در بحث ارتقا امنیت اجتماعی با رویکرد برخورد جدی با خرده فروشان مواد مخدر و مشروبات الکلی و موتورهای قاچاق سنگین را داشتیم که در این راستا دستگیری 175 نفر خرده فروش، دستکیری 35 نفر قاچاقچی مواد مخدر و 181 نفر معتاد پرخطر مجرم انجام گرفته است.

وی از انهدام 11 باند سرقت در شهرستان رفسنجان خبر داد و بیان کرد: این باندها باندهایی بودند که در استان و بعضا در کشور مبادرت به سرقت می کردند و با یک سرنخ از رفسنجان منجر به دستگیری و انهدام آنها شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان همچنین افزایش 75 درصدی کشف موتورهای سنگین قاچاق، افزایش 9 درصدی دستگیری سارقان، کشف 57 درصد از سرقتها و کشف 95 درصدی جرائم رایانه ای در شهرستان را از دیگر عملکردهای پلیس در مدت مذکور یاد کرد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی