روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مس کرمان با حفظ روند شکست ناپذیری خود، در آستانه صعود به لیگ برتر قرار گرفته‌اند و حالا همه چیز در اختیار خود آنهاست. هفته سی‌ام لیگ دسته اول در حالی به پایان رسید که در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها، شاگردان مجتبی حسینی به مصاف استقلال خوزستان رفتند و توانستند 10 نفره حریف خوزستانی خود را شکست دهند تا هم بازی‌های بدون شکست رقیب پایان بخشند و هم روند شکست ناپذیری خود را همچنان حفظ کنند تا بخت صعود به لیگ برتر را به دست آورند. اکنون مس کرمان با این پیروزی و با سه امتیاز اختلاف در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفت. صدرنشینی مقتدرانه مس رفسنجان باعث شده است تا تقریبا صعود آن‌ها به لیگ برتر مسجل شده باشد و برای سهمیه دوم، تیم‌هایی چون مس کرمان، آلومینیوم اراک، خوشه طلایی ساوه و نود ارومیه مدعی هستند که بخت و شانس مس کرمان از همه بیشتر است.

در دیگر بازی نمایندگان استان کرمان در لیگ آزادگان آرمان گهر نیز به مصاف نزدیک ترین تعقیب کننده مس کرمان رفته بود، سیرجانی ها هم در این بازی 2 بر 1 به پیروزی رسیدند تا بدین ترتیب بزرگترین لطف را به هم استانی خود یعنی مس کرمان کرده که در کورس برای دستیابی به سهمیه صعود تلاش می‌کند. آلومینیوم با این شکست جایگاه دومی خود را از دست داد. آرمان گهر نیز با پیروزی بزرگ هفته اکنون با 38 امتیاز در رتبه یازدهم جا گرفته است.

چهار هفته به پایان فصل باقی مانده است و در یک دوئل شش امتیازی مس کرمان و آلومینیوم اراک باید به مصاف یکدیگر بروند؛ دیداری که خود میتواند سرنوشت مسافر جدید لیگ برتر را مشخص کند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی