روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

از هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ دسته اول به جز یک بازی، سایر دیدارها انجام شد و صدرنشین کنونی مسابقات قاطع ترین پیروزی هفته را به دست آورد.

در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول دوشنبه ۸ بازی در شهرهای مختلف برگزار شد.

در هفته بیست و هشتم، مس رفسنجان صدرنشین مسابقات با نتیجه ۳ بر صفر میهمان خود رایکا بابل را بدرقه کرد تا بهترین نتیجه هفته را به دست آورده و با قاطعیت به صدرنشینی اش ادامه داده باشد. مس کرمان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر در دیداری سخت و نزدیک موفق شد میزبانش بادران را با نتیجه ۲ بر یک شکست داده و با ۵۰ امتیاز در جایگاه سوم قرار گیرد. نود ارومیه یکی دیگر از تیم های حاضر در کورس صعود به لیگ برتر در پرگل ترین دیدار هفته توانست با نتیجه ۳ بر ۲ گل ریحان را شکست دهد که با این نتیجه تیم میزبان ۴۷ امتیازی شد و تیم میهمان ۴۳ امتیازی باقی ماند.

خوشه طلایی ساوه که یکی از تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر است در شیراز مقابل تیم خوب فجر سپاسی با نتیجه یک-یک متوقف شد تا با ۴۹ امتیاز در رده چهارم قرار گیرد و همچنین استقلال خوزستان هم که چند هفته است دچار تحول شده در خانه با یک گل از سد داماش گیلان عبور کرد تا ۴۱ امتیازی شده و در جایگاه هفتم قرار گیرد.

مس رفسنجان با ۵۷ امتیاز از بیشترین شانس برای راهیابی به لیگ برتر برخوردار است .

۴ تیم با فاصله امتیازی نزدیک در تعقیب صدرنشین مسابقات هستند و این ۴ تیم در کورس دوم صعود به لیگ برتر قرار دارند. این کورس شامل آلومینیوم اراک با ۵۱ امتیاز، مس کرمان با ۵۰ امتیاز، خوشه طلایی ساوه با ۴۹ و نود ارومیه با ۴۷ امتیاز هستند. این ۴ تیم مدعی از شانس هایی نسبتا برابر برای صعود به لیگ برتر برخوردار می باشند.

آرمان گهر سیرجان دیگر نماینده استان کرمان در این رقابت‌ها هم میهمان تیم قعر جدولی شهرداری (علم وادب) تبریز بود که توانست سه بر صفر حریف خود را مغلوب کند.

آرمان گهر با کسب ۳ امتیاز این دیدار ۳۴ امتیازی شد و در رده یازدهم ایستاد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی