روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

با شکست یک بر صفر تیم فوتبال مس نوین در اهواز برابر استقلال این شهر، سقوط مس نوین در جدول بازی‌های این فصل از لیگ دو به دسته سوم قطعی شد.

تیم مس نوین برای رساندن شانس‌های بقای خود، نیاز حیاتی به کسب امتیاز در بازی مقابل استقلال اهواز را داشت، اما پس از دریافت گل اول، تلاش بازیکنان این تیم برای جبران آن سودی نداشت.

با این شکست مس نوین با ۱۸ امتیاز عملا شانسی برای بقا درجدول ندارد و تنها می‌تواند به برخی صحبت‌ها مبنی بر سقوط یک تیم از این گروه دل ببندد که هیچ تائید رسمی فعلا ندارد.

تیم مس نوین در این فصل از رقابت‌ها سه مربی برروی نیمکت خود دید که رضا ترکزاده در هفت مسابقه با این تیم به دو تساوی و پنج شکست رسید. رضا عبدالرشیدی در ۷ بازی هدایت این تیم را برعهده داشت که دو پیروزی، دو تساوی و سه شکست حاصل کار وی بود و در نهایت، ولی میرزایی در ۹ مسابقه سرمربی این تیم بود که ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۵ شکست نیز برای مس نوین با هدایت او ثبت شد.

بهرشکل مس نوین به همراه ایرانجوان بوشهر یک هفته قبل از پایان رقابت‌های این فصل لیگ دو به دسته پائین‌تر سقوط کردند تا بازی آخر مس نوین در کرمان برابر پاس همدان که روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه در کرمان برگزار می‌شود جنبه تشریفاتی پیدا کند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی