روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رئیس هیات بسکتبال شهرستان رفسنجان گفت: مسابقات بسکتبال جوانان کشور از روز یکشنبه در سالن ورزشی 9 دی رفسنجان آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه دارد.

جواد خوشحالی با بیان اینکه تیم بسکتبال جوانان رفسنجان به عنوان نماینده استان در این مسابقات شرکت می کند، افزود: 9 تیم در این مسابقات حضور دارند.

خوشحالی تصریح کرد: میزبانی مسابقات کشوری بسکتبال در استان کرمان به ندرت اتفاق می افتد و رفسنجان در هیچ دوره ای میزبان مسابقات کشوری نبوده است اما با همتی که هیات بسکتبال در سالهای گذشته انجام داد دست به دست هم دادیم تا این اتفاق در رفسنجان رقم بخورد.

رئیس هیات بسکتبال شهرستان رفسنجان با بیان این مطلب که از لحاظ سخت افزاری با مشکلات عدیده ای برای این ورزش در رفسنجان روبرو هستیم، خاطرنشان کرد: با تلاشی که در این مدت انجام دادیم سالن ورزشی 9 دی را که هنوز به صورت رسمی افتتاح نشده به طور موقت در اختیار گرفته و مسابقات را در این سالن برگزار می کنیم.

بنا به این گزارش، رقابت های بسکتبال قهرمانی کشور جوانان در سه رتبه بندی B ، A و C برگزار می شود که رفسنجان میزبان میزبان رقابت های بسکتبال قهرمانی کشور جوانان پسر در رتبه بندی B است.

در روز اول این مسابقات اردبیل با نتیجه 81 بر 75 از سد قم گذشت، آذربایجان غربی 67 بر 38 یزد را شکست داد، کرمان 50 بر 16 خراسان جنوبی را از پیش رو برداشت، کردستان نیز 68 بر 61 مرکزی را شکست داد.

در روز دوشنبه نیز این مسابقات پیگیری شد که این نتایج حاصل شد: اردبیل 59 بر 53 آذربایجان غربی را شکست داد، قم 61 بر 38 تیم یزد را مغلوب کرد، کرمان در یک دیدار نزدیک 65 بر 62 تیم کردستان را شکست داد و البرز 59 بر 21 تیم خراسان جنوبی را شکست داد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی