روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

هفته دوم رقابتهای لیگ دسته اول جوانان کشور با تساوی مس رفسنجان در جم همراه بود.

در هفته دوم رقابتهای لیگ دسته اول جوانان کشور دو تیم فوتبال پارس جنوبی جم و صنعت مس رفسنجان درورزشگاه شهدای جم رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.

در این دیدار شاگردان عباس آبادی موفق شدند حریف خود را در خانه با نتیجه 1-1 متوقف کنند و با یک امتیاز به کار خود خاتمه دهند. تنها گل مس رفسنجان را مهدی ثمره در دقیقه 89 به ثمررساند.

جوانان مس رفسنجان در هفته سوم این رقابتها یکشنبه 8 مهرماه از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان ایرانجوان بوشهر خواهد بود.

از بازی های هفته پنجم لیگ دسته اول، دو تیم آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند که اراکی ها با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسیدند.

دو گل تیم اراکی را حجت اسلامی در دقیقه 17 و علی خسرونژاد در دقیقه 25 به ثمر رساندند و تنها گل سیرجانی ها را در این بازی پیمان رنجبری در دقیقه 50 به ثمر رساند.

با این نتیجه اولین شکست تیم گل گهر در این فصل رقم خورد اما کماکان 10 امتیازی باقی ماند تا با تفاضل گل بهتر در صدر جدول رده بندی قرار بگیرد.

هفته پنجم رقابتهای لیگ دسته اول کشور با شکست مس رفسنجان در ورزشگاه خانگی خود دنبال شد.

در هفته پنجم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و شهرداری تبریز عصر شنبه در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.

در این دیدار مس رفسنجان با نتیجه 3-0 شکست خورد تا سومین شکست پیاپی خود در این فصل رقم خورد. گلهای شهرداری تبریز را مهدی قریشی(4)،فرشاد بیابانی(27) و دانا نقش بندی(85) به ثمر رساندند.

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در هفته ششم این رقابتها شنبه 7 مهر از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی مشهد به مصاف سیاه جامگان خواهد رفت.

ملی پوش رفسنجانی کشورمان در مسابقات جهانی پرس سینه و پاورلیفتینگ قهرمانی جهان در مجارستان به مدال طلا دست یافت. سعید اکبری ملی پوش رفسنجانی کشورمان که به همراه هم تیمی هایش عازم مسابقات جهانی پرس سینه و پاورلیفتینگ قهرمانی جهان در کشور مجارستان شده بود با کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا به کار خود در این مسابقات خاتمه داد.

این مسابقات طی روزهای ۲۴ شهریور تا ۲ مهرماه به میزبانی کشور مجارستان برگزار شد.

طاها بشاورد ملی پوش کاراته تیم ملی نونهالان از باشگاه ملی پوشان رفسنجان در لیگ مهم کاراته وان مقام سوم این مسابقات را کسب کرد

این مسابقات روز دوشنبه در شهر اردبیل برگزار شد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی