روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

به مناسبت دهه مبارک فجر، یکسری مسابقات تنیس روی میز بین همکاران خانم و آقا در مجتمع آموزشی غیردولتی حجت(عج) به یادبود زنده یاد حجت(هادی) ملایی دبیر ورزش شهرستان رفسنجان برگزار شد. این مسابقات در بخش خانم ها با شرکت 30 ورزشکار، خانم ها ندا فارسی، فاطمه مقدر، مریم نجفی، بدرالسادات حسینی اول تا چهارم و نسرین شمسی و محبوبه هاشمی به طور مشترک پنجم شدند. در بخش آقایان نیز احمد پوربخشی، علی عسکری و حسین عبدالهی به ترتیب اول تا سوم شدند. دبیران ورزشی این آموزشگاه اصغر ملایی، احمد پوربخشی و فاطمه مقدر می باشند. همچنین به مناسبت جام زنده یاد رحمت(هادی) ملایی یکسری مسابقات فوتسال با شرکت 8 تیم در دو گروه چهار تیمی بصورت دوره ای در مجتمع غیردولتی حجت(عج) در حال برگزاری است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان از برگزاری جشن برترین‌های فوتبال در استان کرمان خبر داد و گفت: آیین تجلیل و معرفی برترین‌های فوتبال استان برای نخستین بار، به همت این هیات در اسفند ماه امسال برگزار می‌شود.

عرفان امیرخسروی افزود: این جشن با حضور ریاست فدراسیون فوتبال و چهره‌های نام آور فوتبال استان و همچنین مسئولان استانی در کرمان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: جشن برترین‌های فوتبال استان کرمان به منظور تجلیل و تکریمِ چهره های برتر فوتبال استان برگزار می‌شود.

تيم بانوان ورزشكار يوگا شهرستان رفسنجان در مسابقات قهرماني كشور كه روز شنبه در هتل المپيك تهران برگزار شد، موفق به كسب مقام سوم تيمي اين دوره از مسابقات شدند.

بنا به اين گزارش، اين مسابقات كه در دو بخش هنري و انفرادي برگزار شد تيم رفسنجان در قالب استان کرمان با حضور ٨ ورزشكار به مربيگري فاطمه بماني در اين مسابقات شركت كرد و موفق به كسب مقامهاي ذيل شد: در بخش انفرادي رده سني ١٢-٨ سال آيسان سعدلو مقام اول و فائزه نادمي مقام دوم، در رده سني ١٥-١٢ سال آيدا رضاخاني مقام دوم و مبينا آخوندي مقام سوم، در رده سني ٢٤-١٨سال فاطمه يگانه مقام سوم را کسب کردند.

در بخش يوگاي هنري دو نفره نیز آيدا رضاخاني و آيسان سعدلو، ستايش هرناشكي و فائزه نادمي مقام سوم مشترك اين بخش را از آن خود كردند.

رییس هیئت کشتی شهرستان کرمان از برگزاری مسابقات چندجانبه کشتی آزاد با حضور تیم‌هایی از سراسر کشور در اسفند ماه امسال به میزبانی کرمان خبر داد.

مهدی رضایی، گفت: مسابقات چندجانبه کشتی آزاد، جام استاد اکبر ایرانمنش در دو گروه سنی خردسالان و نونهالان با حضور تیم‌هایی از کرمانشاه، شیراز، شهرستان فسا، همدان، ساوه، اراک، شهرستان فریدونکنار مازندران، کرمان (دوتیم) و تهران (دو تیم) ۸ تا ۱۰ اسفند ماه به میزبانی کرمان برگزار می‌شود.

تیم فوتبال گل گهر سیرجان در هفته بیست و چهارم لیگ یک، مقابل ملوان بندر انزلی قرار گرفت و با نتیجه صفر بر صفر مساوی کرد. تیم فوتبال گل گهر سیرجان با احتساب این تساوی 42 امتیازی شد و در رتبه نخست لیگ دسته یک فوتبال کشور باقی ماند. همچنین تیم فوتبال گل گهر سیرجان در هفته گذشته مقابل آلومینیوم اراک قرار گرفت و با نتیجه یک بر یک مساوی کرد. در ابتدا تیم فوتبال گل گهر سیرجان در دقیقه پنج روی ضربه پنالتی توسط محسن آذرپاد به گل رسید و اراکی ها توانستند در دقیقه 30 این مسابقه بازی را به تساوی بکشانند تا سهم هر تیم تنها یک امتیاز باشد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی