روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

میخائیل یونان پور به عنوان سرمربی جدید مس شهربابک منصوب شد.

محمدعلی جباری، رییس هیئت مدیره مس شهربابک گفت: با توجه به استعفای رسول بامروت، سرمربی مس شهربابک به دلیل مشکلات شخصی و پس از بحث و بررسی گزینه های مختلف، سرانجام با ادموند میخائیل یونانپوران به توافق رسیدیم.

وی ضمن تشکر و قدردانی از رسول بامروت افزود: یونانپوران دارای مدرک مربیگری B آسیاست.

جباری تصریح کرد: یونانپوران، سابقه سرمربیگری تیم هایی چون تراکتور سازی تبریز در لیگ برتر، فولاد یزد در لیگ یک، راهیان کرمانشاه در لیگ یک، پارسه تهران در لیگ یک را در کارنامه خود دارد.

در جلسه ای که با حضور رئیس هیات شمشیربازی استان، فرماندار رفسنجان که در محل فرمانداری شهرستان رفسنجان برگزار شد، دکتر ابراهیم بابائی به عنوان رئیس هیات شمیربازی شهرستان رفسنجان معرفی شد.

مسابقات شطرنج بین مدارس ابتدایی رفسنجان در محل هیئت شطرنج برگزارشد.

در پایان این مسابقات تیم های غیردولتی علوی، غیر دولتی حجت و آینده سازان به ترتیب اول تا سوم شدند. همچنین مسابقات تنیس روی میز بین مدارس ابتدایی شهرستان در سالن فرهنگیان برگزار و در پایان غیر دولتی درخشان، غیر دولتی حجت و آینده سازان به ترتیب مقامهای اول را کسب کردند.

محمدهادی صالح نیا و امیررضا شاهی مریدی در المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی پسران کشور، 3 مدال نقره و برنز رقابت ها را از آن خود کردند.

عفت کاظمی پور، نایب رییس هیئت دو و میدانی استان کرمان گفت: المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش پسران با شرکت 260 ورزشکار رده سنی 11 دی ماه 1380 تا 29 اسفند 1383 از سراسر کشور به میزبانی تهران در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد.

وی افزود: ورزشکاران نوجوان در رشته های 400 متر، 10 هزار متر پیاده روی، رله، پرش بانیزه، 400 متر بامانع، دهگانه، 800 متر، 200 متر، پرتاب نیزه، 3000 متر، پرش طول و پرتاب دیسک به مدت 2 روز با هم به رقابت پرداختند.

کاظمی پور تصریح کرد: 10 نفر به نمایندگی از کرمان در این رقابت ها حضور داشتند.

وی یادآور شد: در پایان، محمدهادی صالح نیا در ماده های 200 و 400 متر، به عنوان دوم دست یافت و در 10 هزار متر پیاده روی نیز امیررضا شاهی مریدی سوم شد. وی تصریح کرد: برابر آیین نامه برگزاری المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی به نفرات برتر هر ماده مبلغ 7 میلیون ریال، نفرات دوم 5 میلیون ریال و نفرات سوم نیز جایزه 3 میلیون ریالی اهدا شد.

سینا نظری زاده ماهانی، ورزشکار کرمانی تیم منتخب کیک بوکسینگ WKA کشور، عنوان نخست مسابقات قهرمانی جهان ٢٠١٨ به میزبانی کشور یونان را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، مسابقات قهرمانی جهان ٢٠١٨ اتحادیه جهانی کیک بوکسینگ با حضور یکهزار و ٨٠٠ شرکت کننده از٤٠ کشور دنیا به میزبانی کشور یونان در شهر آتن برگزار شد و تیم منتخب ٦ نفره ایران زیر نظر فدراسیون ورزش های رزمی جمهوری اسلامی سه مدال طلا، یک نقره و ٢ نشان برنز را در این رقابت ها به دست آورد. ناصر عزت پور در بخش فول کنتاکت وزن ٩٠ -، حمید ستوری در استایل K-1 وزن ٧٠ - و سینا نظری زاده در استایل کیک لایت وزن ٩٠ - بر سکوی نخست ایستادند و نشان طلا را برای کشورمان تصاحب کردند.

در بخش بانوان نیز ثنا آینه در استایل فول کنتاکت بانوان وزن ٥٠ - نیز مدال نقره گرفت و تارا رضوانی در استایل لایت کنتاکت وزن ٦٥ - و لیدا خرسند در استایل فول کنتاکت بانوان وزن ٦٥ - به مدال برنز دست یافتند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی