روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مهاجم فصل قبل ماشین‌سازی و مدافع فصل گذشته نفت مسجدسلیمان به مس رفسنجان پیوست.

مسیح زاهدی، مهاجم فصل قبل ماشین‌سازی و حامد نورمحمدی مدافع فصل گذشته نفت مسجدسلیمان با عقد قراردادی به جمع شاگردان محمد ربیعی پیوست. زاهدی سابقه پوشیدن پیراهن‌های سایپا و گسترش فولاد تبریز را نیز دارد. نورمحمدی نیز چهارمین خرید مس از مسجدسلیمان است. پیش از این سعید کریمی، عماد میرجوان و میثم نقی زاده بازیکنان فصل گذشته نفت به جمع شاگردان محمد ربیعی اضافه شده بودند.

آیین معارفه بازیکنان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در مهمانسرای صندوق بازنشستگی مس در پایتخت برگزار شد.

مجید زیندینی در حاشیه معارفه بازیکنان و آغاز تمرینات تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان اظهار داشت: امسال هم می خواهیم همچون سال گذشته به عنوان یک خانواده همه در کنار هم باشیم.

مدیر عامل باشگاه صنعت مس رفسنجان بیان داشت: در قبال قراردادهای شما بازیکنان تعهداتی داریم و بر اساس همان تعهدات مان را اجرا خواهیم کرد آنچه مهمتر از قرارداد است عشق و علاقه و صرف وقت است که شما برای تیم می گذارید. زیندینی خاطر نشان کرد: اگر این تمرینات با دل و روح شما عجین شود مطمئن باشید پیروز می شویم و فراتر از تعهدات مان هم عمل خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: انشاالله با تیمی منسجم، پرقدرت و پیشرو در لیگ برتر حضور خواهیم یافت.

بانوی تکواندوکار کرمانی نایب قهرمان رقابت‌های مجازی پایتخت شد.

اولین دوره مسابقات بین المللی پومسه مجازی تهران، با عنوان جام پایتخت، ویژه بانوان و در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار شد. در این رقابت، باحضور ششصد پومسه رو از ۷۸کشور جهان نرجس شریفی، نماینده استان کرمان در ترکیب تیم ملی، نشان نقره بخش انفرادی رده سنی ۴۱تا۵۰ سال را از آن خود کرد. تیم تکواندو ایران در این پیکارها، نه نشان طلا، ده نقره و دوازده برنز را بدست آورد.

مهدی محمدحسنی از استان کرمان با درخشش در دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی هان‌مادانگ تکواندو مجازی (زنده) عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را کسب کرد.

به‌گزارش ایرنا، این ورزشکار کرمانی موفق شد در دومین دوره مسابقات بین المللی هان مادانگ در رشته ۵۴۰کیک جام لوتوس مارین مقام نخست این رقابت‌ها را در دره سنی بالای ۱۸سال تصاحب کند.این رقابت‌ها به‌مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور ۱۴ کشور دنیا به میزبانی ایران طی یک روز گذشته به‌صورت آنلاین و در سطح بین‌المللی برگزار شده است.

علیرغم اعتراض مسی‌های کرمان به برخی بی اخلاقی‌ها در هفته‌های آخر رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، کمیته انضباطی سنگین‌ترین حکم را برای نارنجی پوشان صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان، در پایان بازی مس کرمان در هفته آخر رقابت‌های لیگ یک برابر علم و ادب تبریز، اعتراض و اهانت شدید بازیکنان و عوامل مس کرمان در عدم موفقیت به صعود به لیگ برتر باعث شد، کمیته انضباطی مجتبی حسینی را، به چهار جلسه محرومیت و پنج میلیون تومان جزای نقدی محکوم کند.

همچنین مجید محافظت کار مربی تیم، به سه جلسه محرومیت و سه میلیون تومان جزای نقدی، عباس محمدی مربی دروازه بانان، به یک جلسه محرومیت و دومیلیون تومان جزای نقدی، جلال عبدی بازیکن تیم، به سه جلسه محرومیت و سه میلیون تومان جزای نقدی و مهرداد قنبری دیگر بازیکن تیم به سه جلسه محرومیت و سه میلیون تومان جزای نقدی محکوم شدند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی