روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

در آستانه آغاز ماه عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) همایش طلایه داران تبلیغ با حضور امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان و جمعی از مبلغین در سازمان تبلیغات اسلامی این شهر برگزار شد. امام جمعه رفسنجان در این همایش اظهار داشت: هدف امروز دشمن جوانان است و تلاش می کند انان را از انقلاب و نظام بگیرد.

حجت الاسلام رمضانی پور افزود: دشمن هزینه می کند تا انحراف ایجاد کند و فرهنگ منحط غرب را جایگزین کند اما توفیقی حاصل نشده و رویش های بسیاری در کشورمان ایجاد شده است. رمضانی پور به برپایی آیین های معنوی اعتکاف، پیاده روی اربعین، دعای عرفه و اردوهای راهیان نوز با استقبال پرشور مردم به ویژه جوانان در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: دستگاه امام حسین(ع) و کلام نور معجزه آفرین است نباید به کسانی که فرافکنی می کنند و منحرف شدند بها دهیم که اهل نماز و عبادت کم شده است، بسیاری اهل تقوا هستند و ان عده اندکی که هم که نیستند ما باید دنبال آنها باشیم. امام جمعه رفسنجان تبلیغات چهره به چهره را از وظایف مبلغان برشمرد و بیان داشت: با تبلیغ چهره به چهره می توانیم افراد را در همراهی کردن با انقلاب و نظام تثبیت کنیم و مبلغان باید بطور جدی وارد این عرصه شوند. رمضانی پور تصریح کرد: تاریک ترین زمان تاریخ در زمان حکومت امام حسین(ع) رقم خورد و ایشان آنگونه عمل کردند امروز نیز به شکل مدرنیته آمریکا و اسرائیل بنی امیه این زمان هستند که در یمن و سوریه و دیگر کشورهای مسلمان دست به جنایت می زنند. وی خاطر نشان کرد: قوی ترین دستگاه دستگاه امام حسین(ع) است که همه را به خود جذب می کند یک جاذبه بسیار قوی است که همه می آیند و مبلغات بایستی شناگر خوبی باشند و از این فرصت بهره گیرند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیز در این همایش اظهار داشت: جامعه در مقابل سیل بی امان مسائل فرهنگی و فضای مجازی نیاز به مرشد دارد و تجربه نشان داده است که هرجا روحانیت دائمی مستقر است آسیب ها کمتر است. حجت الاسلام سید محمود حسینی افزود: محرم و صفر فرصت بسیار خوبی است، مبلغین سعی کنند با مطالب بروز و کوتاه مطابق با درد نسخه بپیچند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی