روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی اعضای باند آدم ربایی و رهایی نوجوان ۱۶ساله ربوده شده در کمتر از ۴۸ ساعت در شهرستان کهنوج خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: در پی دریافت گزارش میدانی مبنی بر ربایش فردی ۱۶ ساله توسط افراد ناشناس در شهرستان رودان و مخفی شدن آدم ربایان در شهرستان کهنوج استان کرمان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی موفق شدند محل اختفای اعضای باند آدم ربایان و نگهداری گروگان را در مناطق حاشیه ای شهرستان کهنوج شناسایی کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران با اخذ نیابت قضائی از دادگاه عمومی و انقلاب بندرعباس به شهرستان کهنوج اعزام و با همکاری پلیس کهنوج موفق شدند مخفیگاه آدم ربایان و محل نگهداری فرد ربوده شده را محاصره کنند.

سردار جعفری اظهار داشت: دو آدم ربا با توجه به حضور و اشرافیت تکاوران پلیس عرصه را بر خود تنگ دیده و با میانجی گری ریش سفیدان محلی ضمن تسلیم خود، نوجوان ربوده شده را نیز صحیح و سالم آزاد کردند که به آغوش خانواده بازگشت.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی