روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرماندار رفسنجان تأكيد كرد: باند حرفه اي تكدي گري در رفسنجان نداريم و تاكنون گزارشی در اين خصوص نداشته ايم با اينحال اگر شهروندان در اين رابطه موردي را سراغ داشتند اطلاع دهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، مجيد فصيحي هرندي در خصوص جمع آوري متكديان در شهرستان رفسنجان اظهار داشت: برخورد با اين پديده زشت در رفسنجان در دوره هاي گذشته انجام گرفته و نتايجي هم دربرداشته و در دوره جديد هم سعي كرده ايم كه با همكاري همه مردم و دستگاهها به نحو شايسته به سمت حذف اين پديده از شهر رفسنجان حرکت کنیم.

فرماندار رفسنجان با اشاره به آغاز طرح جمع آوري متكديان از 15 تير ماه سال جاري، ادامه داد: در این طرح شهرداري، بهزيستي، كميته امداد، نيروي انتظامي، اداره كار رفاه و امور اجتماعی، معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشکی، موسسات خيريه، متخصصین و فعالان اجتماعی در بحث ساماندهي و مشاوره به ما كمك مي كنند.

فصیحی هرندی ادامه داد: اكثرافراد متكدي بي نياز هستند و نمونه هايي را داريم كه حتي داراي منزل و خودرو مي باشند. فرماندار رفسنجان تأكيد كرد: از شهروندان تقاضا دارم اگر مي خواهند به افراد نیازمند كمك كنند، كمك خود را از طريق نهاد های حمایتی يا موسسات خيريه به دست آنها برسانند و اگر نيازمندي را مي شناسند به دستگاههاي مربوطه معرفي كنند. هر چند اكثرافراد متكدي نيازمند واقعي نيستند.

وي همچنين از ساماندهي زباله گردان توسط انجمن حمايت از زندانيان و شهرداري رفسنجان خبرداد و افزود: ساماندهي اين افراد از برخي معضلات اجتماعي جلوگيري و به نفع خود اين افراد است كه در اين طرح شركت كنند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی