روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

ریزش کانال دو کارگر ۸۰ و ۵۵ ساله افغان را در مهمانشهر به کام مرگ کشاند.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان این حادثه دیروز سه شنبه در مهمانشهر رفسنجان رخ داد و دو آمبولانس از پایگاههای اول و دوم شهری اورژانس رفسنجان به محل حادثه اعزام گردید.

یک زن جوان روز دوشنبه در حومه یکی از روستاهای رفسنجان دست به خودکشی زد.

هنوز از انگیزه وی که با خوردن قرص به زندگی خود پایان داده است گزارشی ارسال نشده است.

در خبر قتل یک زن با اسلحه شکاری که هفته گذشته به چاپ رسید این توضیح ضروری می باشد که مقتول، همسر سابق قاتل بوده و این دو به تازگی از یکدیگر جدا شده بودند.

یک فرد ۳۸ ساله در حین کار با ماشین آلات صنعتی شرکت آسفالت از ناحیه سر دچار جراحت شد و به دلیل شدت صدمات وارده جان خود را در صحنه از دست داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان این حادثه چهارشنبه گذشته رخ داد و متعاقب آن، آمبولانس پایگاه احمد آباد و اورژانس رفسنجان به محل حادثه اعزام گردیدند.

پلیس ۱۹هزار و ۸۰۰قطعه لوازم یدکی خودرو‌های خارجی قاچاق به ارزش ۷میلیارد و ۸۰۰میلیون ریال در شهر کرمان کشف کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان، فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان، با اقدامات اطلاعاتي و هماهنگی قضایی از انبار نگهداری لوازم یدکی خودروهاي خارجي قاچاق 19هزار و 800قطعه انواع لوازم يدكي خودروهاي خارجي را کشف کردند.كشف میلیاردی لوازم يدكی خودروهاي خارجي قاچاق در کرمان

سردار عبدالرضا ناظری افزود: کارشناسان ارزش کالای کشف شده را 7ميليارد و 800ميليون ريال برآورد کردند.

بگفته وی در اين زمینه يك متهم دستگير و به مراجع قضائي معرفي شد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی