روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق کالا در این استان طی سه ماه اول سال جاری ۶۰۲ میلیارد و ۴۶۶ میلیون و ۱۷ هزار ریال بود و در در مقایسه با سه ماهه اول سال قبل ۱۰۵ درصد افزایش نشان می دهد.

عصر جمعه یک جوان ۳۳ ساله در شهر جوادیه فلاح منطقه نوق رفسنجان در استخر ذخیره آب کشاورزی غرق شد.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان گفت: ۱۵ هکتار ازمراتع برز در منطقه راویز طعمه حریق شد. در پی گزارش وقوع آتش‌سوزی توسط اهالی منطقه راویز، ماموران پاسگاه ویژه حفاظت منابع طبیعی رفسنجان به همراه نیروهای هلال‌احمر، سپاه و بسیج به منطقه اعزام شدند.

با کمک نیروهای محلی، دهیاران و اعضای شورای اسلامی منطقه راویز، اهالی منطقه مسینان شهربابک، ماموران منابع طبیعی و هلال‌احمر شهربابک پس از هفت ساعت تلاش طاقت‌فرسا آتش در منطقه خاموش شد.

این باند که از ۴ سال قبل اقدام به سرقت محصولات شرکت گل گهر می کردند بامداد ۱۱ تیر ماه به همت نیروهای حراست و سیستم امنیتی و نظارتی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر ، حین ازتکاب جرم دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دیلی‌میل، نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد میزان مرگ و میر در اثر ابتلا به کروناویروس در بین کارگران کارخانه و نگهبانان امنیتی نسبت به پزشکان و پرستاران دو برابر بوده است.

آمارها حاکی از ان است، مرگ در اثر ابتلا به کرونا در میان افرادی که کارگران کارخانه یا نگهبانان امنیتی بودند به میزان ۷۴ نفر در هر ۱۰۰ هزار نفر است.

این پژوهش که در انگلیس صورت گرفته حاکی از آن است، در مورد پرستاران و پزشکان مرد نرخ مرگ و میر در اثر ابتلا به کرونا علیرغم داشتن تماس نزدیک با بیماران، ۳۰ نفر در هر ۱۰۰ هزار نفر بوده است.

داده‌های امروز نشان داد، مردانی که در کارخانه‌ها و یا به عنوان نگهبانان امنیتی کار می‌کنند ، دو برابر بیشتر از کارمندان مراقبت‌های بهداشتی در طول شیوع بیماری کرونا در انگلیس جان خود را از دست داده‌اند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی