روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیرکل تعزیرات استان کرمان گفت : بیشترین کالای کشف شده قاچاق در این استان مربوط به نفت و گاز بوده که در این رابطه یک هزار و ۲۶۱ فقره پرونده به تعزیرات حکومتی وارد شده است.

به گزارش ایرنا ، ارسلان میری افزود: در ۶ماه امسال بیش از ۵۰درصد مجموع ۲ هزار و ۴۸۲ فقره پرونده قاچاق کالا وارد شعب این اداره کل مربوط به نفت و گاز بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۹۷ درصد رشد نشان می دهد .

وی با ابراز نگرانی از وضعیت قاچاق انواع مواد سوختی در استان ادامه داد: در رابطه با میزان کشفیات بنزین قاچاق نیز شاهد افزایش ۲۴۹ درصدی ورودی پرونده ها به شعب تعزیرات حکومتی بوده ایم.

رئیس اورژانس کرمان گفت : واژگونی پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۲۰ محور ماهان- کرمان ۲ نفر کشته و ۱۰ نفر مصدوم برجای گذاشته است.

واژگونی پژو ۴۰۵ حامل اتباع افغانی در کیلومتر ۲۰ محور ماهان- کرمان (هفت باغ علوی) ساعت ۱۱:۲۵ دوشنبه ۲۲ مهرماه ۲ نفر کشته و ۱۰ نفر مصدوم برجای گذاشته است.

تیم فوریت‌های پزشکی مصدومین را با حال عمومی مساعد به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل کردند

براثر تصادف بین یک دستگاه موتورسیکلت با کامیون روز شنبه، راکب موتور سیکلت در محور زرند کرمان در دم جان باخت .

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما، دیگر ترک نشین موتور سیکلت نیز زخمی شد و به بیمارستان منتقل شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از تصادفی دلخراش در شهر کرمان با یک کشته و سه مصدوم خبر داد.

علی عسکری گفت: در اثر واژگونی خودرو پژو ۴۰۵، سرنشینان خودرو که ۴ نفر بودند در خودرو محبوس شدند که متاسفانه ۳ نفر از آن‌ها مصدوم شده و یک نفر دیگر فوت شده است. با تلاش آتش نشانان سرنشینان از خودرو خارج و مصدومان حادثه با تلاش عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. او افزود: این حادثه دیشب هجدهم مهر ماه در بلوار جمهوری اسلامی اتفاق افتاد.

فرمانده انتظامی جیرفت شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از دستگیری قاتل فراری توسط پلیس این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا محمدرضایی گفت: گزارش یک مورد تیراندازی از طریق مرکز فوریت های پلیسی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان اعلام و بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس از بررسی‌های نخستین مشخص شد جوانی بر اثر نزاع با شلیک گلوله توسط سلاح شکاری به شدت مجروح و از طریق مرکز فوریت های پزشکی برای مداوا به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شده است.

وی با بیان اینکه فرد مجروح بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرده است، اظهار داشت: قاتل پس از ارتکاب جرم سریعا از صحنه جرم متواری شده بود.

فرمانده انتظامی جیرفت گفت: ماموران با انجام اقدامات پلیسی، قاتل را در حین مخفی کردن اسلحه خود در رودخانه طی یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی جیرفت تصریح کرد: قاتل علت این عمل مجرمانه را اختلافات خانوادگی با مقتول و تیراندازی به سمت وی پس از یک مشاجره لفظی عنوان کرده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی