روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

بر اثر نزاعی خونبار که عصر دیروز در شهرک یادگار امام رفسنجان رخ داد یک فرد ایرانی به قتل رسید. بنا به گزارش رسیده مأمورین پلیس بلافاصله پس از این ماجرا وارد عمل شده و قاتل را که یک جوان 22 ساله افغان بود دستگیر کردند. تحقیقات در این زمینه از سوی پلیس در دست انجام است.

فرماندار رفسنجان تأكيد كرد: باند حرفه اي تكدي گري در رفسنجان نداريم و تاكنون گزارشی در اين خصوص نداشته ايم با اينحال اگر شهروندان در اين رابطه موردي را سراغ داشتند اطلاع دهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، مجيد فصيحي هرندي در خصوص جمع آوري متكديان در شهرستان رفسنجان اظهار داشت: برخورد با اين پديده زشت در رفسنجان در دوره هاي گذشته انجام گرفته و نتايجي هم دربرداشته و در دوره جديد هم سعي كرده ايم كه با همكاري همه مردم و دستگاهها به نحو شايسته به سمت حذف اين پديده از شهر رفسنجان حرکت کنیم.

فرماندار رفسنجان با اشاره به آغاز طرح جمع آوري متكديان از 15 تير ماه سال جاري، ادامه داد: در این طرح شهرداري، بهزيستي، كميته امداد، نيروي انتظامي، اداره كار رفاه و امور اجتماعی، معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشکی، موسسات خيريه، متخصصین و فعالان اجتماعی در بحث ساماندهي و مشاوره به ما كمك مي كنند.

فصیحی هرندی ادامه داد: اكثرافراد متكدي بي نياز هستند و نمونه هايي را داريم كه حتي داراي منزل و خودرو مي باشند. فرماندار رفسنجان تأكيد كرد: از شهروندان تقاضا دارم اگر مي خواهند به افراد نیازمند كمك كنند، كمك خود را از طريق نهاد های حمایتی يا موسسات خيريه به دست آنها برسانند و اگر نيازمندي را مي شناسند به دستگاههاي مربوطه معرفي كنند. هر چند اكثرافراد متكدي نيازمند واقعي نيستند.

وي همچنين از ساماندهي زباله گردان توسط انجمن حمايت از زندانيان و شهرداري رفسنجان خبرداد و افزود: ساماندهي اين افراد از برخي معضلات اجتماعي جلوگيري و به نفع خود اين افراد است كه در اين طرح شركت كنند.

جانشین فرمانده انتظامی شهربابک گفت: حادثه خروج از جاده یک دستگاه اتوبوس در محور انار به شهربابک 23 نفر مصدوم داشت که به صورت سرپائی مداوا و از بیمارستان ترخیص شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس حسن عبدلی اظهار داشت: حوالی ساعت 6 و 25 دقیقه صبح دیروز، واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور انار- شهربابک به مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام و با حضور ماموران کلانتری در 20 کیلومتری این محور مشخص شد یک دستگاه اتوبوس که از سمت شهر انار به شهربابک در حرکت بوده پس از برخورد با پل کنار جاده از محور خارج شده است. جانشین فرمانده انتظامی شهربابک تصریح کرد: هر23 سرنشین این اتوبوس به بیمارستان ولیعصر منتقل شدند که سه نفر از آنها به سبب مصدومیت بیشتر، بستری شده و بقیه پس از مداوای جزئی مرخص شدند.

وی عنوان کرد: علت اصلی این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: اعضای مرد 43 ساله اهل روستای تم‌گران قلعه‌گنج که بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بود، اهدا می‌شود.

علی سالاری‌مقدم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رحمدل بامدادپور مرد 43 ساله اهل روستای تم‌گران قلعه‌گنج روز یکشنبه ششم مرداد ماه بر اثر سانحه تصادف در این شهرستان دچار صدمات زیادی شده بود. معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت عنوان کرد: این بیمار هفتم مرداد ماه به بیمارستان امام جیرفت اعزام و پس از مشاهده مرگ مغزی بیمار توسط تیم اهدای عضو دانشگاه علوم‌پزشکی جیرفت، خانواده وی برای اهدای عضو رضایت دادند.

وی از اعزام این بیمار برای اهدای عضو به بیمارستان باهنر کرمان خبر داد.

فرمانده انتظامی جیرفت از کشته شدن یک نفر و مجروح شدن ۲ نفر دیگر در اثر تصادف بین یک دستگاه خودرو تیبا و پژو ۴۰۵ خبر داد.

سرهنگ رضا محمدرضایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اعلام وقوع تصادف بین دو دستگاه خودرو سواری در محور جیرفت- ساردوئیه حوالی دهستان دلفارد، بلافاصله ماموران جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود : ماموران با حضور در محل دریافتند بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو تیبا با پژو ۴۰۵ راننده خودروی پژو و ۲نفر سرنشین تیبا مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند که راننده خودرو تیبا به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت شد.

محمدرضایی تصریح کرد : علت این تصادف توسط کارشناسان پلیس راه تجاوز به چپ پژو ۴۰۵ اعلام شده است. فرمانده انتظامی جیرفت با اشاره به افزایش ترددهای جاده ای در فصل تابستان گفت: عامل بیشتر تصادفات بی توجهی به قوانین رانندگی و تجاوز به چپ است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی