روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

در محور شهربابک - انار

واژگونی پراید 5 کشته و زخمی بر جای گذاشت

فرمانده انتظامي شهربابک گفت: واژگونی خودروی پراید در محور شهربابک به انار، دو کشته و سه مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محسن صیفوری اظهار داشت: در پی اعلام یک مورد واژگونی در محور شهربابک به شهرستان انار بلافاصله ماموران انتظامی و تیم امداد و نجات برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در کیلومتر 25 محور شهربابک - انار مشخص شد یک
دستگاه خودروی پراید واژگون شده که در اثر این حادثه دلخراش، راننده و یک نفر از سرنشینان آن در دم جان باخته و سه نفر دیگر مصدوم و برای مداوا به مرکز درمانی شهرستان اعزام شدند.

صیفوری خاطرنشان کرد: علت این تصادف طبق نظریه کارشناس فنی تصادفات، عدم توانایی و کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی راننده اعلام شده است.

در اثر برخورد یکدستگاه کامیون حامل مواد سوختی با یکدستگاه پراید در محور سرچشمه دو نفر جان خود را از دست دادند.

در این حادثه که حدود ساعت 5 عصر دیروز(سه شنبه) در محور سرچشمه نرسیده به باغ کنتوئیه رخ داد، بر اثر برخورد یکدستگاه کامیون حامل مواد سوختی با یکدستگاه پراید، دو سرنشین خودرو پراید جان خود را از دست دادند.

دادستان مرکز استان کرمان از انهدام سه باندکلان و مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور خبر داد و گفت: برخورد با قاچاقچیان کلان مواد مخدر در دستور کار جدی دستگاه قضائی است. دادخدا سالاری اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان ظرف ۲۴ ساعته گذشته سه باند کلان و بین المللی قاچاق مواد مخدر که محموله ها را پس از وارد کردن به کشور، با استفاده از خودروهای تیزرو از مرزهای شرقی کشور به استانهای عمقی قاچاق می کردند، شناسایی و قبل از ترانزیت مواد مخدر به سایر نقاط کشور مورد ضربه قرار گرفتند.

وی اعلام کرد: شب گذشته پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از سوی افسران اطلاعاتی استان کرمان، در سه عملیات جداگانه در شهرکرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباندهای کلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان عنوان کرد: در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از قبیل اسلحه کلاشینکف و کلت کمری و مقدار یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

در همین رابطه سید علی متولی، رئیس دادگاه عمومی نرماشیر نیز از کشف بیش از ۳۰۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کرمان از كشف يک تن و 281 کیلوگرم ترياک درعمليات ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان در ایست و بازرسی سه‌راهی راین حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده که از زاهدان عازم استان‌های مرکزی بود مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: ماموران خودرو را به پارکینگ انتقال داده و طی بازرسی تخصصی به عمل آمده یک تن و 281 کیلو و 500 گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه‌ای داخل خودرو جاسازی شده بود را کشف کردند.

بنی‌اسدی‌فر افزود: در این رابطه، یک قاچاقچی دستگیر و به همراه خودرو توقیفی و مواد مخدر کشف شده تحویل مراجع قضائی شدند.

دادستان عمومی و انقلاب جیرفت از دستگیری و بازداشت چهار نفر از سرکرده‌های باندهای بین‌المللی قاچاق مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

حسین سلامی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید مدافع امنیت «بهزادپور» در خصوص آخرین وضعیت پرونده عاملان شهادت دو تن از مأموران نیروی انتظامی اظهار داشت: در این رابطه سه قاچاقچی دستگیر و همچنین سه متهم دیگر تحت تعقیب قضائی قرار گرفته‌اند و پرونده در شعبه دو بازپرسی با قید فوریت در حال رسیدگی است.

دادستان عمومی و انقلاب جیرفت با بیان اینکه از ابتدای سال جاری بالغ بر 4 تن و 700 کیلوگرم از انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شده است، عنوان داشت: با تلاش شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان و ماموران خدوم ناجا طی این مدت پنج باند بزرگ مواد مخدر که سه باند آنها به صورت بین‌المللی اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کردند، متلاشی شده است.

وی تصریح کرد: در مجموع طی عملیات‌های انجام شده مقادیر زیادی سلاح و مهمات از جمله 126 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز و همچنین مقادیر زیادی لوازم و تجهیزات لجستیکی شامل 150 دستگاه خودرو از قاچاقچیان مواد مخدر کشف و توقیف شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی