روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

راهپیمایی مردمی همزمان با سراسر کشور در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه از محل مصلای امام علی (ع)  کرمان تا میدان بسیج کرمان برگزار شد.

همچنین پس از نماز جمعه مردم نمازگزار رفسنجان مسیر مصلی تا میدان شهید صیاد شیرازی را در حمایت جانانه از سپاه پاسداران با راهپیمایی خود اعلام کردند و قطعنامه پایانی قرائت شد.

راهپیمایی باشکوه مردم مومن و انقلابی شهرستان انار هم در حمایت از سپاه پاسداران و اظهار تنفر و انزجار از آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی که سردمداران واقعی تروریست‌ها در جهان هستند بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه از مقابل مهدیه امامزاده صالح تا میدان ولیعصر (عج) برگزار شد.

بنا به این گزارش، در تمام شهرهای استان کرمان راهپیمایی در حمایت از سپاه پاسداران همزمان با سراسر استان پس از اقامه نماز جمعه برگزار شد. نمازگزاران و مردم سیرجان نیز بعد از مراسم نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راهپیمایی کردند و با طی مسیر خیابان شریعتی تا میدان انقلاب این شهر تصمیم آمریکا مبنی بر اعلام تروریست خواندن سپاه را محکوم کردند. مردم بخش‌های پاریز، بلورد و زیدآباد سیرجان هم بعد از نماز جمعه با برگزاری تجمع و راهپیمایی از سپاه پاسداران حمایت کردند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی