روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

شهردار رفسنجان با اشاره به ساماندهی بافت تاریخی شهر، یادآور شد: ۷۰ میلیارد تومان نیاز است تا این بافت ساماندهی شود لذا این بودجه را به استان معرفی کردیم و امید داریم که تخصیص اعتبار شود و پروزه ها را اجرا کنیم.

محمدرضا عظیمی زاده روز یکشنبه در دیدار نوروزی و نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان با اشاره به بخشی از فعالیت های شهرداری طی یک سال و چهار ماه حضورش در شهرداری از ادامه برنامه شورای چهارم یاد کرد و گفت: از اولویت های ما همراه کردن مردم با برنامه های شهرداری در ادامه کار بود.

وی افزود: مردم مهمترین مبلغان شهرشان هستند و مهم است که مردم همراهی کنند و بپذیرند که شهرداری می خواهد کار انجام دهد.

عظیمی زاده افزود: برای رفاه شهر باید رضایت مردم را جلب کنیم و تبلیغ برند شهر رفسنجان را مردم شهر رقم می زنند و با وجود شهری آباد مهمانان نوروزی خود را بهتر می توانند دعوت کنند.

وی بیان کرد: وسعت و پراکندگی شهر رفسنجان زیاد است و مهم مدیریت فضاست چرا که فضای ناکارآمد به زیبایی، بهداشت و محیط شهری آسیب می زند.

وی تصریح کرد: ارتباط شهرداری با شورای شهر منطقی و خوب بوده و سعی کردیم برنامه های شورا اجرایی شود همچنین سعی کردیم از نیروی بومی و ظرفیت شهرداری برای مدیریت ها به نحو احسن بهره ببریم.

شهردار رفسنجان با اشاره به سه برابر شدن قیمت قیر و اینکه تنی ۳٫۵ میلیون تومان باید هزینه پرداخت شود، اذعان کرد: با این وجود، این موضوع سبب نشده که کارخانه آسفالت تعطیل شود و همواره کارخانه فعال بوده است.

به گفته وی ایجاد فضاهای سبز، پارک های درون محله ای، پیست های دوچرخه سواری و…از جمله برنامه های شهرداری بوده که هم انجام شده و در آینده تداوم دارد.

شهردار رفسنجان با بیان اینکه با موافقت نهایی آب منطقه ای طرح صدچشمه که فازهای اجرایی آن آماده است، اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: نصب ۱۲ دوربین نظارتی گام نخست برای تحقق شهر هوشمند است و مرکز مانیتورینگ در حال فعالیت می باشد.

عظیمی زاده در مورد درآمد عوارض شهرداری در سال ۹۷ گفت: ۱۲۰ میلیارد تومان درآمد وصولی نقدی شهرداری در سال ۹۷ بوده که نیمی از آن عوارضی است که توسط مردم پرداخت شده است. شهردار رفسنجان با بیان اینکه گردشگری یک تفریح، رویداد، درمان و کسب و کار برای یک منطقه است گفت: ساماندهی نقاط گردشگری شهر رفسنجان مد نظر است و در سال گذشته حصار قدیم شهر مرمت و مسیر گردشگری در خیابان بنفشه نیز ایجاد شد و استقبال مسافران نوروزی از این آثار بسیار بوده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی