روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

جهت دانلود فایل PDF نشریه این هفته بر روی لینک زیر کیک کنید

https://uupload.ir/view/0adm_1186.pdf/

 

رییس دادگستری شهرستان رفسنجان گفت: در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و تاکیدات ریاست قوه قضائیه، کارگروه رفع موانع تولید در رفسنجان ایجاد شده است و دستگاه قضایی آمادگی دارد تا از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و تولیدکنندگان حمایت های حقوقی و قضایی را به عمل آورد.

رئیس دادگستری رفسنجان خبر داد: رتبه اول کاهش جمعیت کیفری استان به رفسنجان  تعلق دارد - هفته نامه رفسنجان

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی پور محمدی در نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای پیشگیرانه تغییرات غیرمجاز کاربری اراضی در رفسنجان که با حضور مهرداد عارضی معاون اداره کل پیشگیری از وقوع جرم معاونت اجتماعی قوه قضائیه، سیدمهدی قویدل معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان و مسئولین شهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: ریاست قوه قضائیه به صورت جهادی و دلسوزانه پا به میدان عمل گذاشته و در سال جهش تولید با حمایت از تولیدکنندگان از بسته شدن کارخانجات و واحدهای تولیدی پیشگیری به عمل می آورد.

رییس دادگستری شهرستان رفسنجان، موضوع پیشگیری از وقوع جرم را یک مسئله بسیار مهم برشمرد و تصریح کرد: دادگستری شهرستان رفسنجان به موضوع ترک فعل ها در ادارات دولتی و مراکز خصوصی ورود کرده است و با جدیت با متخلفین برخورد قضایی خواهد کرد.

حجت الاسلام پورمحمدی، چابک سازی و کاهش ورودی پرونده ها، کاهش اطاله دادرسی و بهداشت قضایی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: با داشتن یک قوه قضاییه به روز و پرتوان می‌توان طعم شیرین عدالت و امنیت را به مردم هدیه داد.

وی تاکید کرد: رسالت اصلی قوه قضائیه بایستی رسیدگی به پرونده‌های مهم و مسائل اصلی باشد اما متاسفانه گاهی دیده می‌شود بخشی از وقت قضات به رسیدگی به پرونده های غیر مهم اختصاص می یابد لذا بایستی موضوع قضازدایی در بخش‌های غیر مهم مورد توجه جدی قرار گیرد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور : ۴۰۰میلیارد ریال اعتبار برای طرحهای نیمه تمام خیّر ساز در استان کرمان اختصاص یافت. رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از تخصیص ۴۰۰میلیارد ریال اعتبار برای پروژهای نیمه تمام خیر ساز در استان کرمان خبر داد. رخشان مهر افزود: تاپایان سال تحصیلی جاری سرانه فضاهای آموزشی استان کرمان از 9/4 به 2/5 متربع افزایش می یابد و به میانگین کشوری خواهد رسید. بگفته وی مدارس کانکسی هم در شرق استان کرمان جمع آ وری و مدارس مقاوم جایگزین آنها خواهد شد

سرانه فضای آموزشی کرمان از میانگین کشوری پایین‌تر است - ایرنا

در سفر آقای رخشانی مهر به استان ، ساخت مجتمع آموزشی ۲۴ کلاسه و یک مدرسه ۶ کلاسه با مشارکت خیرین در بم ، یک واحد اموزشی ۶کلاسه در بخش گنبکی ریگان و یک مدرسه ۹کلاسه در ارزوئیه آغاز شد.

سایه شوم گرانی‌های افسارگسیخته زندگی را به کام مردم تلخ کرده است/نظارتی بر  بازار نمی‌بینیم | خبرگزاری فارس امام جمعه رفسنجان گفت: سایه شوم گرانی، تورم و افسارگسیختگی قیمت‌ها زندگی را به کام مردم تلخ کرده و انگار نظارتی بر قیمت‌ها نیست و انصاف در خرید و فروش‌ها رعایت نمی‌شود.

حجت‌الاسلام عسکری در خطبه‌های نماز جمعه افزود در کنار همه خدمات دستگاه‌های اجرایی سایه شوم گرانی، تورم افسارگسیختگی قیمت‌ها زندگی را به کام مردم تلخ کرده انگار نظارتی بر قیمت‌ها نیست و انصاف در خرید و فروش‌ها رعایت نمی‌شود، دستگاه‌های اجرایی و پولی کشور سیاست‌های جدی و اجرایی برای جلوگیری از کاهش ارزش پول ملی به‌کار نمی‌گیرند.

وی ادامه داد: اینکه هر روز قیمت دلار و یورو بالا می‌رود نشان از کاهش ارزش پول رایج در کشورمان است. علی‌رغم توصیه‌های رهبری که بر اقتصاد مقاومتی و حفظ ارزش پول ملی تأکید داشتند، به این مسائل توجه جدی نمی‌شود و هر روز مردم با این مشکلات مواجه هستند.

جهت دانلود فایل PDF نشریه این هفته بر روی لینک زیر کیک کنید

https://uupload.ir/view/f5fl_1158.pdf/

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی