تفاهم‌نامه تامین زمین و ساخت مسکن برای ۲۰۰۰ ایثارگر، ساماندهی اشتغال و کارآفرینی برای ۱۲۰۰ ایثارگر به امضای رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و استاندارکرمان رسید.

تفاهم‌نامه تأمین مسکن و اشتغال ایثارگران در کرمان امضا شد | خبرگزاری فارس

سعید اوحدی معاون رئیس جمهور در مراسم امضاء تفاهم‌نامه اظهار داشت: دوران دفاع مقدس ما به برکت وجودی امام راحل یک عظمتی در رشد و تعالی انسان‌ها به وجود آورد که با هیچ پدیده دیگری نمی‌توان مقایسه کرد.

وی بیان داشت: مقام معظم رهبری تاکید کردند که جلوی تحریف تاریخ گرفته شود و اگر از اربعین دفاع مقدس گفته می‌شود به خاطر اینکه وقایع را عینا سینه به سینه به نسل‌های مختلف منتقل کنیم تا جلوگیری از تحریف صورت گیرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور عنوان کرد: رسالت سنگینی در حوزه ترویج، فرهنگ و دستاوردهای ماندگار دفاع مقدس بر عهده ما است و جا دارد دانشگاه‌ها، حوزه علمیه و مراکز علمی کشور در زمینه هشت سال دفاع مقدس بیشتر کار کنند.

اوحدی بیان کرد: در سال‌های اخیر استکبار با ایجاد تکفیری‌ها برای ضربه زدن و نابود کردن تمامی آثار اهل بیت گام برداشتند که این مسئله یک توطئه بسیار پیچیده‌ای بود و حاج‌قاسم با روح بلندی که داشت و الهام گرفته از مکتب سیدالشهداء بود توانست با جمع زیادی از یارانش از اقصا نقاط دنیا این توطئه پیچیده و خطرناک را خنثی کنند.

معاون رئیس جمهور تاکید کرد: پیچیدگی جنگ تکفیری‌ها به مراتب پیجیده‌تر و سخت‌تر از دوران دفاع مقدس بود.