روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیرعامل مس ایران: تولید مس آند ۱۳ درصد از برنامه جلوتر است - ایرنامدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: تولید کاتد شرکت مس تا پایان تیرماه ۹۹ با ۹۱ هزار و ۸۰ تن، ۶ درصد از برنامه پیش‌بینی‌شده جلوتر بوده و آند با ۱۲۱ هزار و ۲۰۲ تن ۱۳ درصد بیشتر از برنامه ابلاغی عملکرد کارخانجات ذوب بوده است.

به‌گزارش ایرنا، اردشیر سعدمحمدی افزود: همچنین در چهار ماهه نخست امسال مجموع فروش داخلی و صادرات نسبت به برنامه دوم فروش که ۱۱ درصد بیشتر از برنامه قبلی بوده، چهار درصد بالاتر است و رکورد جدیدی در عملکرد فروش شرکت مس محسوب می‌شود، که جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی اضافه کرد: مجتمع مس سرچشمه با تولید ۵۵ هزار و ۳۳۷ تن کاتد پالایشگاهی و ۲ هزار و ۶۵ تن کاتد لیچینگ تا پایان تیرماه ۹۹ نسبت به برنامه پیش‌بینی‌شده بیش از ۲ درصد افزایش تولید داشته است.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: همچنین در مجتمع مس شهربابک تولید کاتد پالایشگاهی مس خاتون‌آباد با ۳۱ هزار و ۸۲۲ تن، ۱۴ درصد رشد نسبت به برنامه و تولید کاتد لیچینگ مس میدوک نیز با یکهزار و ۸۵۵ تن ۶ درصد رشد نسبت به برنامه داشته است.

وی بیان داشت: در تیرماه مجموع تولید کاتد کل شرکت ۲۲ هزار و ۷۱ تن بوده که رشد ۱۲درصدی نسبت به برنامه داشته و ۲۹ هزار و ۶۵۲ تن آند نیز تولید شده که ۱۴ درصد بالاتر از برنامه است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی