روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرمانده انتظامی استان کرمان به آمار تلفات جاده ای استان کرمان اشاره و اعلام کرد: سال گذشته 1120 نفر در طول محورهای درون و برون شهری استان به علت تصادف جان خود را از دست داده‌اند که حدود ۸۰ درصد آنها در جاده های برون شهری جان باخته‌اند.

سردار "عبدالرضا ناظری" در رزمایش طرح ترافیکی زمستان ۹۸ گفت: زمستان امسال آماده یک خدمت رسانی خوب به مردم استان کرمان خواهیم بود و براساس گزارشات هواشناسی، زمستان امسال شاهد بارش خوبی در استان خواهیم بود.

وی با بیان این مطلب که ۷۵۰ تیم مشترک امسال در این طرح همکاری دارند، اظهار کرد: این طرح از امروز تا ۲۰ اسفندماه جاری ادامه خواهد داشت و حضور دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در این رزمایش بیانگر آمادگی سازمان ها و نهادها و همراهی خوب در اجرای ماموریت و خدمت رسانی به مردم است.

سردار ناظری در ادامه به آمار تلفات جاده ای استان کرمان اشاره و اعلام کرد: سال گذشته یک هزار و ۱۲۰ نفر در طول محورهای درون و برون شهری استان به علت تصادف جان خود را از دست داده‌اند که حدود ۸۰ درصد آنها در جاده های برون شهری جان باخته‌اند، لذا کنترل رفتار رانندگان، کنترل جاده‌ها و خدمت رسانی به مردم در دستور کار امسال پلیس است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان این مطلب که بیش از ۹۱ میلیون تردد در محورهای استان در سال گذشته ثبت شده است، عنوان کرد: در ۸ ماهه اول امسال بیش از ۸۰۰ نفر در استان به دلیل حوادث ترافیکی جان خود را از دست داده اند، که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش پیدا نکرده است؛ لذا انتظار می رود در کنار اقدامات پلیس مردم نیز با انجام اقداماتی همچون معاینه فنی خودرو، کنترل سیستم گرمایشی، به همراه داشتن زنجیر چرخ و ... ایمن سفر کنند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی