روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری یادواره یک هزار و ۳۱۹ شهید دانش‌آموز سراسر استان کرمان در آبان ماه سال جاری خبر داد.

احمد اسکندری نسب در جلسه ستاد شاهد استان، گفت: سیره و زندگانی شهدای دانش‌آموز الگویی برای زندگی فردی و اجتماعی نوجوانان است.

وی با بیان اینکه بهره گیری از شیوه زندگی شهدا برای دانش آموزان عامل سعادتمندی و عزت است، خاطرنشان کرد: حضور دانش آموزان در یادواره های شهدا و از این قبیل و اجرای این برنامه ها در زندگی شخصی به سعادت مندی آنها منجر خواهد شد و از مشکلات اجتماعی مصون می مانند.

اسکندری نسب لزوم توجه به مدارس شاهد را لازم و ضروری دانست و گفت: بایستی فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان در رتبه‌های بالای علمی قرار گیرند و انگیزه کافی برای ادامه تحصیل داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر عملیاتی کردن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ایجاد شور و نشاط در مدارس را از اولویت‌های کاری مدیران دانست و گفت: دانش آموزان شاهد با توجه به شرایط خاص که دارند باید با روحیه و نشاط فراوان در مدرسه حضور پیدا کنند.

وی حضور مشاوران در مدارس شاهد را ضروری دانست و اظهار داشت: مشاوران در مدارس بایستی بستری برای حمایت روحی دانش‌آموزان شاهد مهیا کنند که ایجاد روحیه و نشاط به طور قطع به پویایی و پیشرفت علمی در این دانش آموزان منجر خواهد شد.

احمد اسکندری نسب از برگزاری یادواره یک هزار و ۳۱۹ شهید دانش آموز استان در آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: ایجاد شرایط و محیطی عینی برای ترویج فرهنگ ایثار، جهاد، مقاومت و شهادت و معرفی شهید فهمیده و شهدای دانش آموز استان و مناطق یکی از اهداف مهم برگزاری این یادواره شهدا است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی