روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

با حضور مدیرکل جمعیت هلال احمر استان کرمان، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان مراسم آغاز سال تحصیلی و زنگ مهر در دبستان منیره هدایت رفسنجان نواخته شد.

مدیرکل جمعیت هلال احمر استان کرمان در این مراسم گفت
: تیم دانش آموزان دادرس شهرستان رفسنجان سال گذشته رتبه نخست کشوری و امسال رتبه دوم کشور را در المپیاد دادرسان کسب کردند.

مدیرکل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه تیم دانش آموزان دادرس شهرستان رفسنجان امسال در بین 530 مدرسه رتبه دوم کشور را کسب کرد، خاطرنشان کرد: به دنبال افزایش دانش آموزان دادرس در مدارس هستیم و اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم می توانیم شعار هلال احمر مبنی بر «هر خانواده یک امدادگر» را محقق کرده و به دنبال این موضوع هستیم تا آموزش اثربخشی برای زمان بحران در مدارس صورت گیرد.

مدیر آموزش و پرورش رفسنجان نیز در این مراسم با بیان اینکه آموزش و پرورش یکی از مسائل مهم هر جامعه است، خطاب به دانش آموزان تصریح کرد: امروز یکی از روزهایی است که در دفترچه خاطرات شما به یادگار خواهد ماند و به امید خدا امروز روزی برای شما که آغاز حرکت به سوی تعالی و پیشرفت و تقرب الی ا...، صداقت و رفتار پسندیده باشد.

سیدکاظم حسینی پور افزود: درست است که نمره کارنامه مهم است ولی از همه همکارانم می خواهم که ارزشهای انسانی را به شما آموزش دهند. در این مراسم از تیم دانش آموزان دادرس شهرستان رفسنجان که موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی کشور در المپیاد دادرسان شدند تقدیر بعمل آمد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی