روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: در راستای ایجاد فضای شفاف و آزاد برای سرمایه گذاری در استان، 25 شهریورماه جاری مرحله سوم آزادسازی محدوده های معدنی را داریم تا شرایط مساوی و عادلانه ای برای کسانی که می خواهند در این حوزه مشارکت کنند، برقرار شود.

مهدی حسینی نژاد در نشست خبری با بیان اینکه بیش از 45 درصد جی دی پی معادن کشور در استان کرمان است و امسال تاکنون بیش از 200 میلیارد تومان وصول کردیم که سال گذشته بیش از 400 میلیارد تومان بود تصریح کرد: برای تحقق رشد هشت و نیم درصدی استان، این عدد در صنعت و معدن بیشتر دیده شده و در معدن بیش از 11 درصد دیده شده که 3.7 درصد باید از محل بهره وری تحقق یابد و یکی از راهکارها حقوق دولتی است.

حسینی نژاد بیان کرد: در حال حاضر بیش از 455 پروانه معدنی با 63 میلیون تن استخراج سالانه مواد معدنی را در استان کرمان داریم که 21 درصد استخراج معادن کشور را شامل می شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان اظهار کرد: 44 درصد ذخایر معدنی کشف شده استان در مس، 36 درصد در سنگ آهن، حدود 3 درصد زغال و نیم درصد کرومیت است و کارهای بسیار خوبی در تکمیل زنجیره صنایع معدنی به ویژه در این چهار ماده داریم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: در راستای ایجاد فضای شفاف و آزاد برای سرمایه گذاری در استان، 25 شهریورماه جاری مرحله سوم آزادسازی محدوده های معدنی را داریم تا شرایط مساوی و عادلانه ای برای کسانی که می خواهند در این حوزه مشارکت کنند، برقرار شود.

وی با اشاره به اینکه تا روز 25 شهریور امکان ویرایش اطلاعات در سامانه وجود دارد، افزود: تا امروز حدود 389 محدوده را داریم که 2800 کیلومتر از مساحت استان را شامل می شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی